About

Tervitus kõigile lugejatele!Priidu Neemre

Mõne sõnaga siis endast ka – nimi on mul Priidu. Sündinud olen paar kuud enne Eesti taasiseseisvumist. Hetkel olen väga tihe külaline Tallinna Tehnikaülikoolis, kus tegelen IT-alase magistrikraadi omandamisega (täpsemalt – äriinfotehnoloogia erialal).

Tehnilisest küljest olen kõige tugevam ilmselt andmebaasinduse vallas. Lisaks traditsioonilistele oskustele huvitab mind siinkohal sõnapaar “hajusus” + “suur hulk andmeid, kiiresti kätte”. Selle temaatika raames olen tutvunud väga laia spektrisse kuuluvate tehnoloogiliste lahendustega – alustades erinevatest NoSQL ja NewSQL andmebaasisüsteemidest ning lõpetades hajusal žurnaalil põhinevate krüptovaluutadega. Viimasega minu erialane uudishimu aga kindlasti ei piirdu – üldjuhul pean põnevaks kõike uut, mida IT-maailmal pakkuda on.

Ahjaa, lihaskärbumise peletamiseks armastan tegeleda ujumise või rulluisutamisega (olenevalt aastaajast). Lisaks sellele meeldib väga matkamine, kalapüük, mägirattasõit jpm. Kui vaba aega veel üle jääb, siis vaatan ära mõne huvitava filmi või harjutan oma aegamisi kõdunevat hispaania keelt.

Leave a Reply